Документальний фільм «Звичайний Чорнобиль»


Кількість серій - 2
Хронометраж 1 серії - 45 хвилин
Хронометраж 2 серії - 40 хвилин
Виробництво - 2006 рік

Про фільм

Ті, що вершили долі народу не вірили своєму народові - народ не вірив їм. На такому дозуванні правди і виникали великомасштабні кризи.

Автор сценарію "Звичайного Чорнобиля" - Хем Салганик - штурман бомбардувальної авіації часів Другої світової війни та учасник численних зйомок в Чорнобилі з перших днів аварії на ЧАЕС і майже до сьогоднішніх - розповідає про свої спостереження і оцінює минулі події. Цей надзвичайно особистісний монолог навченого досвідом журналіста закликає глядача також особисто дати оцінку тому, що пропонує йому телевізійний екран.

Відеоматеріалами для "Звичайного Чорнобиля" стали вилучені керівниками різних рівнів документальні кадри серіалу "Чорнобиль: два кольори часу" (створений у 1986-87 р.р за участю Х.Салганіка; серіал був відзначений Національною премією України імені Т.Г.Шевченка), оригінальні зйомки чорнобильської зони 1995-2004 р.р. та сінхрони вищих державних осіб СРСР та УРСР, пересічних ліквідаторів, керівників робіт з ліквідації аварії. Всі ці матеріали із архівів Студії глядач має можливість побачити вперше.